Davutoğlu’nu konuk aldılar, bir gün sonra program yayından kaldırıldı!

Üç ismin RS FM'deki programına katılan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Erdoğan'ı kızdıracak açıklamalar yapmıştı. O program artık yayından kaldırıldı!

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, RS FM’de konuk olduğu ‘Söylemesi Bizden’ programına pahalıya patladı. Youtube üzerinden yayınlanan olay söyleşisi sonrası Yavuz Oğhan, Akif Beki ve İsmail Saymaz’ın RS FM’deki işlerine son verildi.

Ahmet Davutoğlu, dün katıldığı programda uzun süren suskunluğunu üç önemli isme yaptığı açıklamayla bozmuş ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da kızdıracak ifadeler kullanmıştı. Program sonrası Yavuz Oğhan, Akif Beki ve İsmail Saymaz, Rus kaynaklı RS FM’den gelen haberle sarsıldı. Bu üç ismin RS FM üzerinden yayınlanan bidebunudinle ve söylemesibizden programları sonlandırıldı.

İYİ İŞLER CEZASIZ KALMAZ!

Haberi Yavuz Oğhan twitter hesabından “hiç bir iyi iş cezasız kalmaz’ diyerek şöyle duyurdu: “Türkiye’de hiç bir iyi iş cezasız kalmaz, dün Davutoğlu ile mülakat yaptık bugün programlarımız bitti, üstelik yayını kendi YouTube kanalımızdan yaptığımız halde, #bidebunudinle ile @makifbeki ve @ismailsaymaz la yaptığımız #söylemesibizden artık RS FM’de değil.”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin