Biz Kimiz?

Türkiye’de medya bitti. Kapatılma ve el koyulma tehdidi altında zorlukla yayın yapan bir iki istisna dışında tüm televizyonlar ve gazeteler iktidarın bülteni haline geldi. Böyle bir atmosferde “Türkiye’de neler oluyor?” ve “Bu, nasıl değerlendirilebilir” sorularının karşılığı yok.

Biz “Tr724.com” olarak tüm zorluklara rağmen, kendi imkânlarımızla 4 yıldır ‘kayıp ülkeden’ ve dünyadan haber veriyoruz.  Yayınlarımızı devam ettirebilmemiz, siz okurlarımızın desteğiyle mümkün görünüyor.

Okurumuzu külfet altına sokmayacağını umduğumuz mütevazi rakamlarla Tr724 eGazete’ye abone olmanız, hizmetimizin devamını sağlayacaktır.

Dileyen okurlarımız, eGazete.tr724 linkinden ya da patreon üzerinden bağış da yapabilmektedir.

 

LH MEDIA

Bir grup gazeteci tarafından kendi imkânları ile yayın hayatına başlayan Tr724.com Basın Meslek İlkeleri ve uluslararası medya etik kurallarına uygun habercilik yapmaktadır

Yayın Koordinatörü
Ali Mirza YAZAR / [email protected]

Haber Direktörü
BÜLENT KORUCU / [email protected]

Sosyal Medya Editörü
Ömer Özdemir / [email protected]

İLETİŞİM / [email protected]

TWİTTER / @Tr724com

FACEBOOK / facebook/Tr724com

YOUTUBE / Youtube.com/Tr724

REKLAM / [email protected]

e-GAZETE/ [email protected]

Yayınlanan makale ve yorumlardan yazarları sorumludur. 

Tr724.com’da yayımlanan tüm haber, yorum ve analizler ticari amaçlı olmamak ve link vermek kaydıyla kaynak gösterilerek kullanılabilir. Ancak yazılı izni olmadan elektronik kitap, sesli kitap ya da video haline getirilemez.