Siyasilerin kapısını aşındırdığı Mahruze Keleş’ten Erdoğan’a: Sanki Peygamberimiz geldi

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na “Sana kete yaparım ama oy vermem” sözleriyle tanınan Mahruze Keleş’i ziyaret etti. Ziyaretten sonra yandaş İHA’ya konuşan Mahruze Keleş’in ”Sanki Peygamber Efendimiz geldi, kurban olayım, sanki Hz. Ömer geldi.” sözleri tepkiyle karşılandı.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan dün İstanbul Tuzla’da işçilerle yaptığı iftardan sonra Sultanbeyli’de yaşayan Mahruze Keleş’i ziyaret etti.  Erdoğan’ın ziyareti yaklaşık 1 saat sürdü.

Mahruze Keleş, 2019’daki yerel seçiminde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na “Sana kete yaparım ama oy vermem” sözleriyle gündemde yer almıştı.

ERDOĞAN’IN HZ. MUHAMMED’E BENZETTİ

Ziyaretin ardından konuşan Keleş, “Cumhurbaşkanımız geldi, dünyalar benim oldu. Sanki yeniden doğmuş gibi oldum. Sanki Peygamber efendimiz geldi, sanki Hz. Ömer geldi evimize. O dünyaların cumhurbaşkanı. Çok sevindim, çok şaşırdım. Rabbim ona uzun ömürler versin. Süleyman Soylu’yu da bekliyorum. Onu da çok seviyorum. Torunlarıma başörtü getirdi, onlar da örtünecek. Böyle bir cumhurbaşkanı başka hiçbir yerde yok” diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU, İMAMOĞLU VE KAFTANCIOĞLU ZİYARET ETMİŞTİ

Mahruze Keleş, 2019’daki yerel seçiminde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na “Sana kete yaparım ama oy vermem” sözleriyle gündemde yer almıştı. 31 Mart yerel seçim döneminde semt pazarında İmamoğlu’na sarf ettiği “Sana oy vermem” sözleriyle hafızalara kazınan Mahruze Keleş’i, 2 yıl sonra 31 Mart 2021’de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, evinde ziyaret etmişti.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

3 YORUMLAR

  1. Insanlari yillarca cahil biraktilar ve hala bugun de cehaleti destekliyorlar. Sonuc ortada. Hasa, Allah’a da benzetirler, Peygambere de..

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin