Peker yandaş Mehmet Barlas’a seslendi: ‘Pokemon Mehmet senin dilin çok uzadı’

Danışmanı Emre Olur’un hesabından yapılan açıklamalarda Kayseri’de öldürülen Orhan Adıbelli’nin azmettiricisinin Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar’ın ortağı olduğunu ileri süren Sedat Peker yandaş Sabah başyazarı Mehmet Barlas’a suçlamalarda bulundu.

Organize suç örgütü kurduğu suçlamasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker danışmanı Emre Olur’un hesabından Mehmet Barlas hakkında paylaşımda bulundu.

AKP rejimin yayın organı Sabah’ın baş yazarı Mehmet Barlas’ın gözlerden uzak otellerde iş takibi sonucu para aldığını söyleyen Sedat Peker kendisine suikast hazırlığı yapıldığı sırada ‘pokemon’ diye seslendiği Mehmet Barlas’ın Dubai’ye geldiğini söyledi.

Mehmet Barlas hakkında suçlamalarda bulunan Sedat Peker şu ifadeleri kullandı:

‘‘bahsetmeyecektim, çok sevdiğim bir dostum rica ettiği için. Lan bayram değil seyran değil bana karşı yapılacak bir suikast hazırlığı konuşulurken, Dubai de ne işin var?İyi niyetle geldiysen, bizi niye haberdar etmiyorsun?( ama ben herşeyi öğrenirim ) pokemon mehmet barlas

senin dilin de çok uzadı. Boğazdaki Les Ottomans otelde gözlerden uzak bir şekilde iş takibi sonucu aldığın cukkaları da anlatacağım. Sizi mahvedecem, sizi kibrit kutusundan çıkarıp iğnenin deliğinden geçirecem, göreceksiniz… SÖZ NAMUS…’’

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin