Mutfağındaki dolapların kapaklarını beğenmeyen trollere seslendi

Evin mutfağından çektiği videoda dün gençlere seslenen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun trollerin mutfak dolaplarını eleştirmesi üzerine, “Sevgili gençler, o dolap kapaklarının arkasında iç huzur var.” dedi. Kılıçdaroğlu, kendisini hedef alan trollere ise ‘başarılar’ diledi.

Saray’ın atadığı trollerin evinin mutfak dolaplarının kapaklarını eleştirdiğine dikkat çeken CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Mutfak dolaplarımıza dertlenen gençler olmuş. Sağolsunlar, var olsunlar. Sevgili gençler, o dolap kapaklarının arkasında iç huzur var” şeklinde bir açıklama yaptı.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Kılıçdaroğlu, “Mutfak dolaplarımıza dertlenen gençler olmuş Sağolsunlar, var olsunlar. Sevgili gençler, o dolap kapaklarının arkasında iç huzur var. Selvi Hanım ve ben, huzuru hiçbir şeye değişmeyiz.” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu paylaşımın devamında şunları söyledi:

“Bu arada Troller bu akşam da #HangiKılıçdaroğlu diye kampanya başlatmış. Onların da işi zor. Saray’ın bana atadığı trollerime başarılar dilerim.”

KILIÇDAROĞLU EVİNİN MUTFAĞINDAN GENÇLERE SESLENMİŞTİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, evinin mutfağında çekilen bir videoyu sosyal medyada yayınlayarak gençlere seslendi. ‘128 milyar dolar nerede?’ sorusunun ezberleri bozduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, ”Yıllardır troll orduları algı oluşturuyorlar. Bunları artık yemeyin. Çünkü bunlar gidici.” demişti.

“Sevgili gençler, saat 12.00’yi geçti” diyerek söze başlayan Kılıçdaroğlu şöyle konuşmuştu:

“Size evimin mutfağından sesleniyorum. Biliyorum bu paylaşımın altına bir süre sonra bir troll ordusu saldıracak. Neymiş efendim, ‘Kılıçdaroğlu muhalefet yapamıyormuş, liderlik yapamıyormuş’. E haklılar! ‘128 milyar dolar’ ezberlerini bozdu. Bakın sevgili gençler sizden bir isteğim var; bunları artık yemeyin. Çünkü bunlar gidici. Biz iktidara geliyoruz. Size sözüm söz. Sizden çalınan ne varsa, hepsini alıp size vereceğim. Çünkü ben sizleri çok seviyorum.”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin