Kütahyalı otelde bedava kalmadığını söyleyince Sedat Peker faturayı istedi

Yandaş Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, yurt dışına kaçan Sezgin Baran Korkmaz’ın lüks otelinde bedava kaldığını yalanlayınca Sedat Peker faturayı istedi. Sedat Peker’in gazeteciler Rasim Ozan Kütahyalı ve Veyis Ateş’in bir hafta kaldığını söylediği Paramount Otel’in günlüğü 106 bin lira olduğu ortaya çıktı.

SBK Holding’in sahibi Sezgin Baran Korkmaz’ı tanımadığını ve otelde bir arkadaşının daveti üzerine kaldığını ileri süren Kütahyalı, “Bahsi geçen otele 1 sene önce bir arkadaşımın davetiyle gittik. Sezgin Baran Korkmaz ile bir hukukum, alakam yok” dedi.

Bunun üzerine Sedat Peker sosyal medyadan yaptığı paylaşımda ”Arkadaşın kim olduğunu söyle, faturayı yollasın.” dedi.

Kütahyalı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

1-Sedat Peker geçen hafta pazar günü Cüneyt Özdemir yayınında rekor kısalıkta olan 9 saniyelik canlı bağlantıma karşı, kendisi de bugünkü videosunda 9 saniye benim ismimi geçirmiş 🙂

2-Bahsi geçen otele tam 1 sene önce, bir arkadaşımın davetiyle, onun da ailesiyle beraber tatil yapmak için gittik. Organizasyonu o arkadaşım yaptı. SBK’nın misafiri değildim. SBK ile bir hukukum, alakam ve muhabbetim yok. Otelin adı da Paramount değil, başka bir isimdi.

PEKER: ARKADAŞIN KİM OLDUĞUNU SÖYLESİN

Bu açıklama üzerine, Sedat Peker de Kütahyalı’dan bahsettiği arkadaşının kim olmasını açıklamasını ve otelde kaldıklarına ilişkin faturayı göstermesini istedi. Peker, Twitter hesabından, “Rasim Ozan Kütahyalı, ben o otelde bir arkadaşımın misafiriydim diyor. O zaman o arkadaşın kim olduğunu bize söylesin. Ayriyeten o arkadaşı da para ödediğine dair fatura yollasın” diye yazdı.

1 YORUM

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin