Bingöl’de uzman çavuş, bir kadını darp edip burnunu kırdı

Bingöl’de görev yapan Ferhat K. isimli bir uzman çavuşun gürültü yaptığı gerekçesiyle çocukları kovaladığı bu sırada çocuklardan birinin annesinin duruma tepki göstermesi üzerine anne Rahime Ö.’yü darp edip burnunu kırdığı iddia edildi.

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde Turgut Özal TOKİ Evleri’nde Ferhat K. isimli uzman çavuş, önce çocukları kovaladı, sonra duruma tepki gösteren kadını ölümle tehdit ettikten sonra darp etti. Mezopotamya Ajansı’nın haberine göre göre, Ferhat K. isimli uzman çavuş, aynı apartmanda oturan ve bodrum katında oyun oynayan çocukları kovaladı. Korku dolu anlar yaşayan çocuklardan biri, apartman önünde oturan annesi Rahime Ö.’ye sığındı.

Çocukların korkması nedeniyle uzman çavuşa tepki gösteren anne Rahime Ö.’yü ölümle tehdit eden uzman çavuş, daha sonra kadını darp edip burnunu kırdı. Hastaneye kaldırılan anne Rahime Ö., darp raporu alarak uzman çavuş hakkında şikâyetçi oldu.

”EŞİM KANLAR İÇİNDEYDİ, GEREKEN YAPILMALI”

Yaşananları Evrensel gazetesine anlatan Rahime Ö’nün eşi Yüksel Ö., “Çocuklar binanın önünde gürültü yapıyorlar. Uzman da rahatsız olmuş demek ki çocukların seslerinden, 8 yaşındaki çocuğumu kovalıyor. Eşim de ‘Utanmıyor musun küçük çocuğu kovalıyorsun’ diyor. Uzman çavuş, eşime, ‘Asabımı bozma, gelir ağzını yüzünü kırarım’ diyor. Eşimi yumruklarla dövüyor. Çocuğum bayağı korkmuş. Şahitlerimiz de var. Uzman çavuş benim kendisine saldırdığımı söylemiş emniyette ama ben geldiğimde eşim kanlar içindeydi. Olay yerinde polis ve site sakinleri vardı. Takipçisi olacağız bu olayın, gereken yapılmalı.” diye konuştu.

1 YORUM

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin