Bahçeli’den Tamer Karadağlı’ya tebrik telefonu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Antalya Altın Portakal’da ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın’ın konuşması sırasında takındığı garip tavırlar nedeniyle tepki toplayan Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak tebrik etti.

58. Altın Portakal Ödülleri sonrasında oyuncu Nihal Yalçın’ın ödül konuşması sırasındaki tepkilerle gündem olan Tamer Karadağlı’yı, MHP Genel Başkanı Bahçeli aradı. Kendisine yönelik terör örgütü odakları ve siyasi uzantılarının tutumları karşısında, yanlarında olduklarını bildirdi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Karadağlı’yı aradığını MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Özdemir Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Genel Başkanımız, sinema ve tiyatro oyuncusu Sn. Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak kendisine yönelik terör örgütü odakları ve siyasi uzantılarının tutumları karşısında yanlarında olduklarını belirtmiş ve Sn. Karadağlı’yı tebrik etmişlerdir. Görüşmede Sayın Genel Başkanımız, Sayın Karadağlı’nın, Türk Milleti’nin iftihar ettiği bir sanatçı olduğunu ifade etmişlerdir. Sayın Genel Başkanımız, sanat camiasında yer alarak, ülke ve millet hassasiyetinin, toplumsal huzurumuzun, milli birlik ve beraberliğimizin korunması karşısında duranlara Sn. Karadağlı’nın gösterdiği sorumlu, sağduyulu ve cesur davranışında yalnız olmadıklarını söylemişlerdir”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin