AKP’li Özlem Zengin’den yeni iftira ve skandal açıklamalar: Talimatla hamile kalıyorlar!

Çıplak aramaya maruz kaldığını 1 yıl sonra açıklayan kadınları ‘ahlaksız ve onursuz’ olmakla suçlayan AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin, yine çok tartışılacak açıklamalarda bulundu.

Katıldığı bir televizyon programında kendisine yönelik eleştirileri değerlendiren Zengin, Hizmet Harekeki’ne mensup olduğu iddiasıyla gözaltına alınan kadınların ‘talimatla’ hamile kaldığını ileri sürdü.

Özlem Zengin, “Onların yürüttüğü, tavsiye ettiği yöntemi söylüyorum. Şunu yapıyorlar; bu insanlar talimatla artık bebek sahibi oluyorlar. Hamile kadınlar, bebekli kadınlar cezaevinde var demek için. Talimatla… 1,5 yıl sonra akılları başlarına geliyor.” ifadelerini kullandı.

İşte skandal açıklamalar:


2 YORUMLAR

  1. Merdi kıpti secaatin arzederken sirkatin soylermis. Halbuki talimatla hamile kalan kendileri, reisleri meydanlarda en az uc cocuk diye ortalıgı inletti hepimiz duyduk . cemil cicek bile hızını alamadı meral aksenerin oglunun beylerbeyi sarayındaki dugununde davetlilere reislerinin emrini soylerken uc cocuk diyecegine uc kadın diye agzından kacırdı davetliler gulustu. Allah birilerini rezil edecekmi kendi elleri agızlarıyla eder. Cenabı hak hakiki muminleri bu duruma dusmekten korusun.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin