AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar: ‘Cumhurbaşkanı denilince bize Allah gibi geliyor’

AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ile Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile arasında geçen ve daha önce gündeme gelen tuhaf diyaloğuğun görüntüleri ortaya çıktı.

Erdoğan’ın kendisine “Evladım senin bıyıkların uzamıyor mu?” diye sorduğunu hatırlatan Ağar, verdiği cevabı şöyle aktardı: : ”Cumhurbaşkanı dnilince bize Allah gibi geliyor, merak etmeyin saat dörde kadar uzar efendim.”

Malatya Gençlik Buluşması programında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile karşılaşılaşmasını anlatan AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, skandal ifadeler kullandı: “Sayın Cumhurbaşkanımız Elazığ’a geldi. Miting için ayakta bekliyoruz, protokol dizildi, tek tek elleri sılıyor. Sıra bana geldi. Şöyle yüzüme baktı gülüyor. Ben niye gülüyor dedim. ‘Evladım senin bıyıkların uzamıyor mu?’ dedi. Cumhurbaşkanı deyince çok korkunç bir şey, bize Allah gibi geliyor. Ben de, ‘Efendim saat dörde kadar uzar dedim.’ Yanağımı okşadı.”

1 YORUM

  1. Yalakalıkta son nokta o Allah hesap günü gösterecek sana üç kuruş için kiminle kıyasladığını o zaman seni Allah dediğin kurtaracakmı yoksa kendi götümün derdindemi olacak gerçi cehennemde komşu olur birlikte yanarsınız sırf sizi birlikte yanarak görmek için yanınızda yanmaya razıyım

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin