YouTube’da 50 bin aboneyi geçtik, şimdiki hedef 100 bin!

TR724 HABER MERKEZİ

Siz sevgili takipçilerimizin desteğiyle TR724 YouTube kanalımız bir yıl içerisinde 50 bin aboneyi geçti. İlginize minnettarız.

Haftalık programlarımız, özel röportajlarımız ve haber içeriklerimizle, son 28 günde 2,5 milyon görüntüleme elde ettik. Bu rakam bir önceki ay 3,5 milyon idi.

YouTube analizlerine göre her ay 20 milyona yakın ekranda TR724 içeriklerini görmek mümkün.

Görüntüleyenlerin 672 binden fazlası tekil ziyaretçi. 

Hemen her yaştan izleyiciye hitap ediyoruz.

Türkiye gündemini yorumlamaya, dünyadan sıcak haberleri sunmaya, alanında uzman yorumcularla size farklı bakış açıları sağlamaya devam edeceğiz.

Beğendiniz videolarımızı daha geniş kitlelere ulaştırmak için YouTube kanalımıza abone olun ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. Şimdiki hedefimiz 100 bin.

Ayrıca bize maddi yönden destek olmak için:

Patreon: https://www.patreon.com/TR724

YouTube Katıl butonu: http://youtube.com/c/TR724/join

1 YORUM

 1. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Allah razı olsun.
  Verdiginiz rakamlar gerçekten önemli.
  Abone sayısının azlığı, “takip edersek, takip edilir miyiz?” endişesinden kaynaklanıyor. Bu endişeden kurtuldukça sayı artar.
  İnşallah bu yıl içinde 100.000’i de geçeceksiniz.
  1) Patreon aracılığıyla destek istendiğine göre, savunduğunuz şeffafiyet ilkesine uygun olarak, ne kadar destek geldiğini de açıklamanız yerinde olur.
  2) Yorum kısmını hala tam oturtamadınız. Bir günde gelen toplam yorum sayısı, henüz, havuz medyasında yazan bir tek yazarın yazısına gelen günlük yorumdan az olabiliyor. En kaliteli okuyucu grubuna sahipsiniz. 50 bin kişinin binden biri yorum yazmaz mı!? Bir çaresine bakın artık. Abone sayısı 100 bine ulaştığı haberini verirken, aylık yorum sayısını da bekliyoruz.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin