Yine Oda TV, yine yalan haber; ‘Fethullah Gülen’in sağlığı iyi’

Fethullah Gülen Hocaefendi
Fethullah Gülen Hocaefendi

Fethullah Gülen Hocaefendi’nin sağlık durumuyla ilgili daha önce birçok kez operasyonel habere imza atan Oda TV, ‘yalan’ arşivine bir yenisini daha ekledi.

“Odatv’den günün bombası: Fethullah Gülen’in durumu ağır” başlığıyla verilen haberde, Gülen’in durumunun ağırlaştığı ileri sürüldü. Tıpkı Hocaefendi’nin sağlığıyla ilgili daha önceki haberler gibi bu da yalan çıktı!

Edinilen bilgilere göre Fethullah Gülen’in durumunda bir ağırlaşma olmadığı gibi sağlığı da iyi. Yaşına bağlı kronik kalp, şeker ve tansiyon sorunları kontrol altında tutuluyor. Durumunda her hangi bir ağırlaşma yok. Gülen’in dün de her zamanki gibi göl kıyısına inerek yürüyüş yaptığı belirtiliyor.

ERDOĞAN’IN ‘YÜZ FELÇİ’ UNUTTURULMAYA MI ÇALIŞILIYOR?

Oda TV’nin Hocaefendi’nin sağlığıyla ilgili haberi, Tayyip Erdoğan’ın kısmi felç geçirdiğine ilişkin haberlerin ayyuka çıktığı dönemde yapması dikkat çekti. Söz konusu haber sonrası, Oda TV’nin Saray’a bağlandığı yönündeki iddialar daha da güçlendi.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

  1. Odatv´ye tesekkür etmek lazim. EDINILEN BILGILERE göre Fethullah Gülen’in durumunda bir ağırlaşma olmadığı gibi sağlığı da iyiymis.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin