Yarkadaş: Berat Albayrak’ın babası Sadık Albayrak da AKP’den istifa etti

Gazeteci Barış Yarkadaş, Berat Albayrak’ın Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifası sonrası babası Sadık Albayrak’ın da AKP’den istifa ettiğini ileri sürdü. Halk TV’de yayınlanan ‘Şimdiki Zaman’ programında konuşan Yarkadaş, “Berat Albayrak şu an Trabzon’da dinleniyor. Artık siyasete veda etti. Edindiğim bilgiye göre; bir iddiada baba Sadık Albayrak’ın da AKP’de istifa ettiği yönünde. Ancak dediğim gibi. Bu bir iddia… Yine bir başka iddiaya göre, Sadık Albayrak, kriz sürecinde Tayyip Erdoğan’a ulaşamıyor ve çok kırılıyor. Ben, pazar gecesinden beri değişik saatlerde Berat Albayrak’ı hergün en az 4 kere aradım. Albayrak sonu 61 61 ile biten telefonunu hiç açmıyor. Berat Albayrak’a şu an hiç kimse ulaşamıyor.” ifadelerini kullandı.

 

1 YORUM

 1. 1) Babasi da istifa etse ne olur etmese ne olur?
  2) Sizce bu haberi okuyanlarin kaci Sadik Beyin AKP uyesi oldugunu biliyor ya da onemsiyordu.
  3) Hadi bir muhalefet milletvekili “kavgada yumruk sayilmaz” hesabiyla boyle birsey soyluyor. Siz hangi mantikla boyle bir bilgiyi haber yapiyorsunuz?
  4) Yarin annesi, amcasi, dayisi da AKP’den ayrilsa onlar da haber degeri tasiyacak mi?
  5) Hani “ve la teziru…” diye baslayip kimse kimsenin yaptigindan mesul degil deyip AKP’nin babasindan dolayi cocuguna zulmunden dem vuruyorduk.
  6) Damadin hanimi AKP’den ayrilsa haber degeri tasir. Damattan ya da kayinpederden degil; babacigindan dolayi…

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin