Yandaş yazardan Abdullah Gül’e tehdit: Kaşınmayın!

AKP ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan savunucusu Fatih Tezcan, Twitter’dan 11. Cumhurbaşkanı ve AKP kurucusu Abdullah Gül’e tehditler ve ağır ifadelerde bulundu.  Gül’ün adresini de mesajına ekleyen Tezcan,  “Kaşınmayın” diye yazdı. “Eski de olsa bir Cumhurbaşkanı’na “KAŞINMAYIN!” demek istemiyorum. Ama hakikaten sabır taşırıyorsunuz. TEVRİYE YAPMAYIN! @cbabdullahgul” mesajını attı.

Tezcan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Twitter adresinden yazdığı, “Seçim kampanyaları sırasında retorik temelde bir popülizm normal karşılanabilir ve tolere edilebilir. Ancak, Makamı üstlenmenin bedeli sorumlu bir şekilde ve ferasetle hareket etmektir. Aksi takdirde, bir yandan ülkenin itibar kaybına yol açarken diğer yandan insanları acıya ve yıkıma sürüklersiniz. ABD, son Başkanlık kararlarıyla sadece kendi mirasını görmezden gelmekle kalmıyor; aynı zamanda demokrasi, insan hakları ve serbest ticaret gibi kendi öz değerlerini de yok sayıyor.” sözlerine  atıf yaptı.

Meczup  ve yandaş yazar olarak da anılan  Tezcan’ın tehdit mesajları şöyle:

Eski de olsa bir Cumhurbaşkanı’na “KAŞINMAYIN!” demek istemiyorum. Ama hakikaten sabır taşırıyorsunuz. TEVRİYE YAPMAYIN! @cbabdullahgul

17 Nisan’da Millete ağız dolusu sövecek bazı sinsiler bugünlerde Özgürlük Barış Demokrasi için HAYIR vs diyorlar ya, bak ona çok gülüyorum.

Size 2 sorum var: 1-Hem Abdullah Gül’e yakın olup hem HAYIR diyen yazar var mı? 2-Varsa “Erdoğan’dan sonra ne olacak?” dediğini gördünüz mü?

“Her devrin adamıyız, her rüzgara uyar yelkenimiz” diyemiyorlar. “Gül’ü ve Davutoğlu’nu eleştirmek yanlış” demekle yetiniyorlar. Kusarsın.

https://twitter.com/fatihtezcan/status/830362397433020417

 

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin