Yandaş gazeteci Ahmet Hakan: ‘Erdoğan’ın işi gerçekten zor’

AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan’ı eleştiren yandaş gazeteci Ahmet Hakan, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın işi gerçekten zor” yorumunda bulundu.

İktidara yakın Hürriyet gazetesinin genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan, AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan’ı eleştirdi. Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalındaki programda konuşan AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE)15 Temmuz’un finansörü olduğunu belirterek, ‘‘Biz buna inanıyoruz. Birleşik Arap Emirlikleri baktı ki Türkiye’ye diz çöktüremiyor, o zaman teslim oldu.’’ ifadelerini kullanmıştı.

Özkan’ın bu açıklamalarını hatırlatan Hakan, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın işi gerçekten zor, hem de çok zor diye düşündüm” yorumunu yaptı.

Hakan, bugünkü köşe yazısının ilgili kısmında Özkan’a şu eleştirileri yöneltti:

“AK Parti Grupbaşkan Vekili Cahit Özkan, Armağan Çağlayan’ın gündemdeki konularla ilgili sorularına cevaplar vermiş. Şöyle bir verdiği cevaplara bakalım. Tartışmaları bitiriyor mu? Hayır. Soru işaretlerini azaltıyor mu? Hayır. AK Parti’ye ısındırıyor mu?

Hayır. Üstüne üstlük… Birleşik Arap Emirlikleri ile ilgili sözleriyle alakalı olarak AK Parti Sözcüsü Çelik, “Partimizin görüşlerini yansıtmıyor” şeklinde açıklama yapmak zorunda kalıyor.

Gelelim Cahit Özkan’ın bana esas düşündürttüğü şeye… “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın işi gerçekten zor, hem de çok zor” diye düşündüm”

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin