‘Ünlülerin hocası’ Salih Memişoğlu silahlı çatışmada öldü

İstanbul Çekmeköy’deki bir hayvanat bahçesinde iki grup arasında çıkan kavgada 2 kişi hayatını kaybederken 1 kişi de yaralandı. Silahlı çatışmada ölenlerden birinin ünlülerin hocası olarak bilinen biyoenerji ve metafizik uzmanı Salih Memişoğlu olduğu öğrenildi

Silahlı kavga Çekmeköy’de bulunan bir hayvanat bahçesinde saat 13.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre aralarında alacak verecek meselesi bulunan iki grup arasında tartışma çıktı. Bir süre sonra iki grup arasındaki tartışma silahlı kavgaya dönüştü.

Çatışmada ilk belirlemelere göre, biyoenerji ve metafizik uzmanı olarak tanınan Salih Memişoğlu ve O.F.Z. hayatını kaybederken, O.Ö. ise yaralandı. Gerçekleşen feci olay sonrası saldırgan M.Ö. ise aracına binerek hızla olay yerinden uzaklaştı.

ALİŞAN’I BÜYÜDEN KURTARMIŞ

Yandaş sanatçı Alişan 2016’da yaptığı açıklamada evindeki büyüden kendisini Salih Memişoğlu’nun kurtardığını şöyle anlatmıştı: ”Bundan yaklaşık 4 yıl önce hayatımda her şey ters gitmeye başladı. İş hayatım sekteye uğradı. Son dakika olacak işlerim iptal oldu. Sosyal çevremle bağım koptu. İşimle, kendimle kısaca hayatımla ilgili bana ”bir şey” yapılmıştı. Evimin duvarlarında İbranice yazılar belirdi ve bu yazılardan kurtulamıyordum. Bir arkadaşım aracılığıyla Metafizik Uzmanı Salih Memişoğlu’yla tanıştım. Salih Hoca’yı ziyaret ettim, o da sağ olsun evime geldi. Dualarıyla büyüyü bozdu.

Bu tür şeyler başına gelmeyenler bilmeyebilir; büyü dediğimizde sanki hayali bir şeyden bahsediliyormuş gibi gelebilir ama Elhamdülillah Müslümanımız. Kutsal kitabımız Kuran’ı Kerim’de de bu konuyla ilgili ayetler var. Karşılaştığım bu durumda beni hiçbir karşılık beklemeden kurtaran Salih Hoca oldu. Başka arkadaşlarımı da kurtardı. Sonunda işlerim de hayatım da normale döndü. Ve benim Salih Hoca’ya vefa borcum vardı. Salih Hoca, ‘oğlum Burak Memişoğlu, Azazil 2 Büyü filminin yapımcılığını yapıyor. Filmimizde oynar mısın?’ diye sorunca düşünmeden kabul ettim.”

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin