Türkiye’nin en büyük kitap ve kırtasiye mağazası NT’ye Serhat Albayrak operasyonu

Kaynak Holding bünyesinde bulunan ve milyonlarca okuyucusuna kitap, dergi, kırtasiye alanında Türkiye’nin en yaygın hizmetini sunun NT Mağazaları’nın hükümet eliyle Turkuvaz Medya’ya devredileceği ileri sürüldü. Sosyal medyada yayılan ve Ömer Erkam isimli hesabın paylaştığı bilgilere göre, Serhat Albayrak’ın yönettiği operasyonla NT Mağazaları iktidar yanlısı medya grubuna devredilecek. Albayrak’ın daha önce Kaynak Holding, İpek Medya ve Zaman Grubuna yönelik operasyonların da başında olduğunu iddia eden Ömer Erkam’ın twitlerinde, kayyım olarak atanan Hasan Ölçer ve İmran Okumuş hakkında ilginç iddialar yer aldı.

7 ÜLKEDE 165 MAĞAZASI VAR
Türkiye’nin uluslararası tek kitap, kırtasiye ve teknoloji mağazası olan NT, 1999 yılında Kaynak Holding bünyesinde kuruldı. Yurtiçinde 148, yurtdışında 17 olmak üzere toplam 7 ülkede 165 mağaza ile hizmet veriyor. E-mağazası ile birlikte mağazalarında 1000’den fazla personele istihdam sağlıyor. Kendi alanında Türkiye’nin en büyük mağaza zinciri.

nt harita
ON MİLYONLARA KİTAP VE KIRTASİYE ULAŞTIRIYOR
Türkiye’de nüfusu 50 bin ve üzeri olan her yere sorumluluk sahibi mağazacılık anlayışını götürmeyi planlayan NT,2014 yılında kitap kategorisinde 20 Milyon kitabı okuyucuları ile buluşturdu. 2010 yılında ‘Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz’ belgesi ile ‘Altın Marka’ ödüllerinin sahibi olan NT’nin, Mersin’de 15.440 kişinin ve Malatya’da 23.822 kişinin katılımıyla kitap okumada Guinness tescilli farklı iki okuma rekoru bulunuyor.

nt

İşte sosyal medyada paylaşılan o iddialar:

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin