Soylu: Kılıçdaroğlu, 2016’da da siyasi cinayet ifadesini kullanmış, bu bir şifre mi?

Süleyman Soylu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ‘siyasilere suikast düzenleneceğine dair bir istihbarat olmadığını’ açıkladı. Ankara’da Trafik Birim Amirleri Toplantısı’na katılan Soylu, ‘siyasi cinayetler’ iddialarına değindi. Soylu, “Birkaç gündür siyasi cinayetlerden bahsediyorlar. Bunlar ciddi sözlerdir. İçişleri Bakanı’yım, sordum, böyle bir siyasi cinayet istihbaratı var mı? Yok. 2016 Mart ayında Ana Muhalefet Genel Başkanı aynı siyasi cinayetler ifadesini kullanmış. Acaba bu bir şifre midir?” ifadelerini kullandı.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve bazı siyasetçilerin “siyasi cinayetler işlenebileceği” iddialarıyla ilgili re’sen soruşturma başlatmıştı.

1 YORUM

  1. Tabii tabii.
    Kesin şifredir.
    2016 sonrasında işlenen siyasi cinayetlerden de kesin Kılıçdaroğlu sorumludur zaten…

    Milyonluk tiraja sahip Zaman Gazetesi’nin “bebek reklamından 9 ay 10 gün sonra darbe oldu” iddiasıyla “darbeyi sizler planladınız ve taraftarlarınıza 9 ay 10 gün sonra darbe olacak, hazırlanın mesajı verdiniz” diyenler sizler değil misiniz? “Kılıçdaroğlu da siyasi cinayetler sözünü, siyasi hayatında yalnız 2016’da ve şimdi kullandı; demek ki bir yerlere şifre veriyor” deyin. Nasılsa hala “bilmiyorum ama kesin onlar yapmıştır” diyen, Ay’a yol yapacağınıza inanan düşük IQ’lular var mebzul miktarda…

    Allah yaptıklarınızın bütün karşılığını size ve sevdiklerinize aynıyla göstersin inşallah…

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin