Ayşe Özdoğan’ın kanser hastası annesi, 5 saat gözaltında tutuldu

Ayşe Özdoğan'ın annesi Fatmana Karakuzu'nun Melek Çetinkaya ile birlikte gözaltına alındığı öğrenildi.

Yargıtay’ın hakkındaki cezayı onamasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderilen kanser hastası Ayşe Özdoğan’ın annesi 72 yaşındaki Fatmana Karakuzu ve Melek Çetinkaya, öğle saatlerinde gözaltına alındı. Ayşe Özdoğan’ın annesine de geçtiğimiz ay kanser teşhisi konulmuştu. Kızı Emine Erdem, konuyla ilgili paylaşımında, “Annem karakola götürüldü.” ifadelerini kullandı.

Melek Çetinkaya ve Sümeyya Avcı ile ile birlikte gözaltına alınan Fatmana Karakuzu 5 saat boyunca karakolda tutuldu. Üç isim işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

1 YORUM

  1. Neyi, kimi, niye affedeceğim !? Kanun yoluyla zulmedeni mi affedeceğim !? Yaptığımız antlaşmaya ihanet edip, zorbalık yapanı mı affedeceğim !? Dişinin kirasını isteyen canavarı mı affedeceğim !? Olup biteni seyreden yetkilileri mi, yoksa siyasileri mi affedeceğim !? Hipodromda seyreder gibi durup izleyen bu toplumu mu affedeceğim !?

    Çok dua ettim, çok yalvardım. Mahkeme salonlarında, dilekçelerde çok defa yazdım. Ama dinlemediler. Kendi rızası ile inatla zarara giren akıl sahibine merhamet edilmez.

    Hayır, ne unuturum, ne de affederim. Kader imkan verirse “üzerini toprak ile örtüp, kürekle düzelttikten” sonra yola revan olurum.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin