Sedat Peker’den ‘suikast’ açıklaması: Bir ölüm listesinden bahsediliyor

Suç örgütü lideri Sedat Peker, bazı gazeteciler gibi kendisinin de ölüm listesine alındığını sosyal medya hesabından duyurdu. Peker’in paylaşımlarına göre ‘ölüm listesine’ kendisiyle görüşen gazetecilerden bazıları da dahil edilmiş. Peker, SADAT’çılara dikkat çekiyor…

Sedat Peker, “Benim de içine dahil olduğum bir ölüm listesinden bahsediliyor. Bazı muhalif gazetecileri de benim açıklamalarımı haber yaptıkları için bu listeye eklemişler. Eli silah tutan adamlar, kalem tutanları niye öldürmek isterler? Hem açıklamaları yapan benim, gazeteciler değil ki. Eğer büzüğünüz yetiyorsa beni öldürün. Sadatçılar, kartelciler, mafyacılar; kimin büzüğü yetiyorsa bekliyorum. Lan düşkün Abdulkadir, seni de bekliyorum. Çakmasınız lan siz. Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz.” ifadelerini kullandı.

KORKU İKLİM İÇİN SEDATÇILAR VE SADATÇILAR VARDI

Sedat Peker’in, “Korku iklimi için bir SEDAT’ÇILAR bir de sadatçılar vardı. SEDAT’ÇILAR artık yok. sadatçıları da zaten tanıyoruz. Bu yüzden bir sıkıntı yok. Gönlünüz rahat olsun kardeşlerim.” paylaşımı da dikkat çekti.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin