Sedat Peker: ‘Suriye silahlarıyla ilgili telefon görüşmesini yarın yayınlayacağım’

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Pazar günü yayınlayacağı YouTube videosundan önce flaş bir duyuru yaptı.

Twitter hesabından açıklama yapan Peker, “Pazar günkü videoya kadar canınız sıkılmasın diye yarın akşam üzeri saatlerinde, zaman geçirmek için, aperatif niyetine birisiyle yaptığım telefon konuşmamı yayınlayacağım. Konu Suriye silahları” dedi.

Paylaşımlarında Soylu, Demirören ve gazeteci Veyis Ateş’ten bahseden Sedat Peker, Twitter’dan şu açıklamaları yaptı:

“Pazar günkü videoya kadar canınız sıkılmasın diye yarın akşam üzeri saatlerinde, zaman geçirmek için, aperatif niyetine birisiyle yaptığım telefon konuşmamı yayınlayacağım. Konu Suriye silahları.

İmla kuralları için uyaran dostlara teşekkür ederim. Ancak ben bunları makara olsun diye yapıyorum. İlgileri için tekrar teşekkür ederim. Ancak bir daha lütfen uyarmasınlar.

süslü süleyman Fazlıoğlu sülalesiyle akrabalığı yoktu diyordu ya, benim Fazlıoğlu sülalesiyle akrabalığım sadece bir yerden değil. Üç ayrı yerden akrabalığım var. Onların cenazesi de benim, düğünü de benimdi.

süslü süleyman’ı terfi ettirdim. Pazar günü ona innenin deliğinden Hindistan’ı göstereceğim. Kibrit kutusunda boşalan yere veyis ateşi yerleştireceğim. doğu amca konuk katılımcı olacak. Yeni misafirlerimiz var, hepsini deli edeceğim. pambuköreni ise kavanoza sokacağım.”

‘Avukatların tüm pasaportları iptal edildi’

Peker daha sonra başka bir tweet atarak, “Bugüne kadar bana avukatlık yapmış olan tüm avukatların pasaportları iptal edilmiştir” dedi ve arkasından “Artık ahiretlik olduk” diye yazdı.

 

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin