Rizeli vatandaş faturayla şok oldu, Erdoğan’a seslendi: Sana verdiğim emek haram olsun

Geçtiğimiz günlerde AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a seslenen Rizeli vatandaş elektrik faturalarının yüksek gelmesini eleştirmişti, o vatandaşa şimdi 180 liralık yeni fatura geldi. Kızgınlığı daha da artan vatandaş Erdoğan ile birlikte Damat Berat Albayrak’a da yüklendi.  Yeni video yayınladı. ‘Çoluğumun çocuğumun rızkından kesip bunu ödeyeceğim’ diyen vatandaş, hakkını helal etmediğini söyledi.

‘Senin ismini yüreğime kazımıştım, senin için çok dostlarını kırdım, resmini evimin duvarına asmıştım’ diyen Rizeli vatandaş ‘seni artık evimden, gönlümden çıkardım, çünkü seni artık evimde istemiyorum’ dedi.

Erdoğan için kırdığı arkadaşlarından özür dileyen vatandaş 180 TL gelen elektrik faturasını protesto ederken 60 TL’lik elektrik harcamasının karşılığı gelen faturayı gösterdi. Verdiğim oy ve emek haram-zıkkım olsun diyen vatandaşın görüntüsü sosyal medyada yoğun şekilde  paylaşıldı.

1 YORUM

  1. Onbinlerce mâsum insanın hapse atılmasından, işkence görmesinden, onlarca kişinin öldürülmesinden değil; bir elektrik faturasından. . .
    Cibilliyete bak. . .

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin