Respect Graduate School Rektörü Eriş: Pazar günü bize güç katın

ABD’de İslami İlimler Üniversitesi hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Respect Graduate School her yıl olduğu gibi bu Ramazan’da da dayanışma programı düzenliyor.

Respect Graduate School Rektörü Süleyman Eriş; “Ramazan ayı vesilesiyle sizleri, programımıza davet ediyoruz. Bu ilim şöleninden, sizleri yanımızda görmek bizlere büyük güç verecektir.” dedi.

Pazar günü Respect Youtube kanalından canlı yayınlanacak programa Emine Eroğlu, Dr. İsmail Büyükçelebi, Recep Uzunallı, Mustafa Fidan, Dr. Ahmet Kurucan ve Dr. Mahmut Akpınar konuşmacı olarak katılacak. Asım Yıldırım’ın sunacağı yayın ve New York saatine göre öğleden sonra saat 14.00’te başlayacak.

İslamî ilimler alanında uzmanlar yetiştirmeyi hedefleyen ve bu çerçevede sertifika programları hazırlayan Respect Graduate School’un Halkla İlişkiler Müdürü Beytullah Çolak, “Pazar günü lütfen kimseye randevu vermeyin. Zira duyacaklarınız sizin ve sevdiklerinizin hayatlarını olumlu yönde etkileyecek bilgiler içeriyor olacak” ifadelerini kullandı.

REKTÖR ERİŞ: BİZE GÜÇ KATIN

Okulun Rektörü Süleyman Eriş ise saygın bir üniversite olma yolundaki eğitim kurumlarına verilecek desteğin kendilerine büyük maddi ve manevi güç katacağını söyledi. Eriş, programın amacını şöyle özetledi: “Rahmet ve bereket mevsimi olan ramazan ayı vesilesiyle, Respect Graduate School adına sizleri, programımıza davet ediyoruz. Ayrıca bu ilim şöleninden, dostlarınızın da istifadesi için haberdar etmeniz ve sizleri yanımızda görmek bizlere büyük güç verecektir. Yapacağınız bağışlarla Master öğrencilerini ve sertifika programları katılımcılarını burslar yoluyla destekleyebileceğiniz. Ayrıca, ilimi bilgilere önemli bir kaynak merkezi olacak olan kütüphanemizin yanı sıra, mescidimizin giderlerine de katkı sağlanabilir. Kısacası, daha büyük projelere ve akademik atılımlar yolundaki İslam Üniversitemize (Respect Graduate School) siz de destek olun.”

YAYIN SAATLERİ

Yayın günü ve saati: 10 Nisan Pazar,
New York saatiyle 2 PM (EST)
Houston – 1 PM
California – 11 AM
İngiltere – 19.00
Almanya, Fransa, Mısır – 20.00
Yunanistan, Türkiye – 21.00
Azerbaycan- 22.00
Kırgızistan – 00.00 (Pazartesi )
Sydney: 05.00 (Pazartesi)

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin