Peker’den yandaş Cem Küçük’e: Sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin, sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar

Yayınladığı videolarla AKP rejiminin mafyayla olan kirli ilişkisini ifşa eden mafya lideri Sedat Peker, ‘çakma MİT’çi’ dediği yandaş gazeteci Cem Küçük’ün de Paramount Otel’de bedava tatil yaptığını söyledi. Cem Küçük’ün haber yapma karşılığında para aldığını belirten Sedat Peker, ‘‘Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar.’’ dedi.

Yayınlayacağını videoda Cem Küçük’e yer vereceğinin sosyal medyadan duyurması üzerine panikleyen ve ‘elinden geleni ardına koyma’ diyerek Sedat Peker’e meydan okuyan Cem Küçük’ün tweetini niçin sildiği ortaya çıktı.

Sedat Peker Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Cem Küçük’ün rüşvet alıp para karşılığı haber yaptığını ve firari Sezgin Baran Korkmaz’ın sahibi olduğu Paramount Otel’de bedava tatil yaptığını belirtti.

Peker’in Twitter hesabından yaptığı sıralı paylaşım şöyle:

1-Çakma MİT’çi, süslü sülüye uyguladığım taktiği sana uygulayacam. Parça parça koparıp psikolojini bozacam. Önce seni delirtecem, sonra tedavi edecem.

2-Çakma MİT’çi cem küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar.

3-cem küçük, çakma MİT’çi; bana bir atar yapmıştın sonra tweeti silmiştin ya… Tweette şöyle diyordun: Senin gibilerle uğraşmak benim hayat boyu görevim. Çakma MİT’çi, adaya ne zaman veda etmek istersin? Fakat seni hemen yollamayacağım.

4-Çakma MİT’çi (cem küçük); senin böyle saldırgan olma sebebin, benim duyduğuma göre sen çocukken sevgisiz büyümüşsün. Annen baban bile seni eldivenle seviyormuş. Ancak ben seni ötekileştirmeyecem. Önce seni deli edip sonra da sevgi terapisine alacam.

5-Ben seni sevgi terapisine aldığımda eldivenle sevmeyeceğim. Sana annenden babandan daha çok şefkat göstereceğim. Sen benim gurur kaynağım olacaksın, o benim en iyi hastamdı diyeceğim.

 

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin