Peker sessizliğini bozdu: ‘O vakit geldiğinde ben size neler anlatacağım neler’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun AKP’ye yakın vakıflar aracılığıyla yurt dışına milyonlarca dolar para transfer edildiğini açıklamasının ardından organize suç örgütü lideri Sedat Peker sessizliğini bozdu.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) sosyal medya kısıtlaması getirdiği Sedat Peker ‘Deli Çavuş’ adlı Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Peker paylaşımında “O vakit geldiğinde ben size neler anlatacağım neler! Deli olacaksınız! Ses kayıtlarıyla, WhatsApp yazışmalarıyla anlatacağım her şeyi” dedi.

Yayınladığı videolarla AKP rejiminin suç örgütleriyle olan kirli ilişkilerini ifşa eden Sedat Peker, elinde ses kayıtları ve mesajlaşmaların olduğunu söyledi.

Sedat Peker ‘Deli Çavuş’ adlı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “O vakit geldiğinde ben size neler anlatacağım neler! Deli olacaksınız! Ses kayıtlarıyla, WhatsApp yazışmalarıyla anlatacağım her şeyi. Tüm bunlar bittikten sonra da kendim dahil tüm vatanseverlere, yurtseverlere normale dönebilmemiz için tedavi seansları yapacağım. Bende söz namus!” ifadelerini kullandı.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin