Metro Turizm’e bu kez insan kaçakçılığı iddiası: Bagajdan 11 Suriyeli çıktı

Cinayetten müebbet hapsi olan Galip Öztürk’ün sahibi olduğu Metro Turizm’le ilgili yeni bir iddia gündeme geldi. Sık sık trafik kazaları ve uygunsuz müşteri hizmetleri ile gündeme gelen Metro Turizm’in bu kez insan kaçakçılığı yaptığı iddia edildi. Bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan fotoğraf ve iddiaya göre, Gaziantep-İstanbul seferi yapan Metro Turizm’e ait bir otobüste arama yapıldı. Aracın bagajından 11 yabancı uyruklu kaçak yolcu çıktı.

Twitter’da bir kullanıcı, Gaziantep-İstanbul seferi yapan Metro Turizm’e ait bir otobüsün kaçak yolcu taşıdığını fotoğrafıyla kamuoyuna duyurdu.

Yaşananlara ilişkin çektiği fotoğrafı paylaşan kullanıcı, “34YK0959plakalı Gaziantep-İstanbul otobüsü 18.00da Adana otogarından kalkması gerekirken 1 saat rötarlı geldi ve sonucunda Pozantı yolunda arama yapılırken bagajdan 11 yabancı uyruklu kaçak yolcu çıktı[email protected] insan kaçakçılığı yapıyor.Yolda bekletiliyoruz.Şikayetçiyiz!” mesajını paylaştı.

METRO TURİZM İDDİAYA SESSİZ

İddiaya ilişkin soL’un görüş almak istediği Metro Turizm şirketi, soruları yanıtsız bıraktı.

ERDOĞAN’IN DANIŞMANIYLA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Cinayete azmettirmekten müebbet hapis cezasına çarptırılan Metro Turizm’in sahibi firari Galip Öztürk, geçtiğimiz günlerde AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu’yla görüntülenmişti. Cezası kesinleştikten sonra Gürcistan’a kaçan Öztürk, en son geçen yıl yapılan Gürcistan seçimlerinde oy kullanırken görüntülenmişti.

 

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin