Koronaya yakalanan Maçoğlu: Ağrılarım geçti!

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, ağrılarının geçtiğini ve kendini iyi hissettiğini söyledi.

Tunceli Devlet Hastanesi’nde koronavirüs tedavisi gören Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, sağlık durumunun iyi gittiğini belirtti. Maçoğlu, “İlk günler ağrılarım çoktu ancak doktorlar ve sağlık emekçisi arkadaşlar, çok iyi bir tedavi süreci uyguladı. Şu an ağrılarım geçti ve kendimi iyi hissediyorum.” dedi.

Tunceli Devlet Hastanesi’nde tedaviye alınan Maçoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Kendisini iyi hissettiğini belirten Maçoğlu şunları söyledi: “22 Haziran gününden bugüne Tunceli Devlet Hastanesi’nde koronavirüs tedavisi görüyorum. İlk günler ağrılarım çoktu ancak doktorlar ve sağlık emekçisi arkadaşlar, çok iyi bir tedavi süreci uyguladı. Şu an ağrılarım geçti ve kendimi iyi hissediyorum. Doktor arkadaşlar, 2 negatif sonuç çıktıktan sonra taburcu edeceklerini belirttiler. İlk test pazartesi günü yapılacak ve ardından ikinci test yapılacak. Şu an durumum iyidir. Beni arayan, soran, mesaj yollayan herkese sonsuz teşekkür ederim.”

Maçoğlu, 22 Haziran’da Erzincan’dan kente döndükten sonra yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye başvurmuş, yapılan test sonucunda Başkan Maçoğlu’da koronavirüs tespit edilmişti.

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin