Koronaya inanmayan ve aşı karşıtı yayın yapan gazeteci koronadan öldü

Denizli’de Son Nokta adlı internet gazetesinin sahibi olan ve aşı karşıtı yayınlarıyla dikkat çeken Erol Kes, koronavirüsten hayatını kaybetti.

Sosyal medyada Kovid-19 aşısı karşıtı paylaşımlarda bulunan Erol Kes, “Ne Kovid-19’a inanıyorum ne test sonuçlarına” ifadelerini kullanmıştı.

Evrensel’de yer alan habere göre, sıkça sosyal medya gruplarında koronavirüsün uydurma olduğu ve aşının gizemli bir oyun olduğunu öne süren Kes’in hayatını kaybetmesi kendi haber sitesinde şu ifadelerle duyuruldu:

“Denizli’de uzun yıllardır gazetecilik yapan Erol Kes, bir süre önce koronavirüse yakalandı. 10 Eylül’de durumu ağırlaşan Kes, yoğun bakıma alındı. Bugün ise gazeteci Kes’ten acı haber geldi.”

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

3 YORUMLAR

  1. Coronadan öldü denilen ama aslinda hic alakasi olmayan binlerce insan var, arastirmalara göre ya önceden var olan hastaligindan dolayi ölüyor, böyleleri basit grib virüsünden dolayida ölürdü ama ne hikmetse asirlardan beri var olan grib birden bire yok oldu, hepsi coronadan sayiliyor, veya tedaviden dolayi ölüyor, ne hikmetse ölenler hep hastanede ölüyor, simdiye kadar evinde coronadan dolayi ölen hic duymadim. Coronayi inkar eden yok, en koyu karstitlar bile var diyor, herzaman vardi ve herzaman var olacak ama test sonuclari manipule edildigine dair kesin deliller var ve evet bende gazeteciye katiliyorum, asi icin imzalanan kagitta yaziyor, üreticiler hicbir sorumlulugu üstlenmiyor, neden acaba?

  2. BAydı artık bu haberler. Ne olmuş yani. Hiçmi aşı olupta ölen yok yani. Şimdi soruyorum. 1-falanca meşhur Koronadan öldü ve 2-aşıya karşı oluşuyla bilinen falanca(meşhur olmasada)koronadan öldü. Sizce hangisi daha çok haber oluyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin