İbn Haldun Üniversitesi’ne atanan rektör, Bilal Erdoğan’a da kalbi şükranlarını sundu

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla İbn Haldun Üniversitesi’ne rektör olarak atanan Atilla Arkan, Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’a da şükranlarını sunmayı ihmal etmedi.

Erdoğan’ın kararıyla atanan İbn Haldun Üniversitesi’nin yeni rektörü Atilla Arkan sosyal medyadan bir teşekkür mesajı yayınladı.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Atilla Arkan, “İbn Haldun Üniversitesi Rektörlüğüne tensipleriyle şahsımı onurlandıran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, YÖK başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’a, İbn Haldun Üniversitesi Mütevelli Heyetine, Prof. Dr. İrfan Gündüz ve Sayın Bilal Erdoğan’a en kalbi şükranlarımı sunarım.

İbn Haldun Üniversitesi ailesi olarak bu ülkeye, milletimize, ümmetimize ve insanlığa en iyi şekilde hizmet ve katkıda bulunmayı Rabbim nasip etsin.” ifadelerini kullandı.


SETA’CI REKTÖR

Gazetecileri fişleyerek ünlenen SETA’da Eğitim ve Sosyal Politikalar Araştırmaları Direktörü olarak görev yapan Arkan, aynı zamanda Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde İslam Felsefesi Anabilim Dalı Başkanlığı görevini yürütüyordu.

Anayasa Mahkemesi’nin (AYM) ‘Barış İçin Akademisyenler’ hakkında verdiği hak ihlali kararına karşı 1071 ‘akademisyen’in imzaladığı bildiride de Arkan imzacılar arasında yer almıştı. Bildiriye imza atan isimlerde SETA ağırlığı dikkat çekmişti.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin