Harun Tokak, Burhan Kuzu’ya seslendi: “Erdoğana söyle beni cumhurbaşkanı yapsın” diye bana yalvardığını ne çabuk unuttun

İranlı uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti’nin ‘tahliyesi’ için hakimlere baskı yaptığı ortaya çıkan AKP’li Burhan Kuzu, olayın yine ‘fetö’ safsatasına bağladı.

Kuzu daha sonra attığı bir twitte AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın söylediği sözleri kullanarak, “Sayın Baykal’ın Genel Başkanlıktan ayrılması ve yerine Kılıçdaroğlu’nun gelmesiyle birlikte CHP bu işin tam göbeğine yerleşmiştir. Seni oraya getiren F…, ne konuşuyorsun?” diye yazdı.

Bu twitti alıntılayan ilahiyatçı yazar ve aynı zamanda geçmişte Erdoğan mahalle arkadaşı olan Harun Tokak, Kuzu’ya şöyle seslendi: “Burhan kuzu sen zeki bir adamsın “Erdoğana söyle beni cumhurbaşkanı yapsın” diye bana yalvardığını ne çabuk unuttun.”

”ABANT’IN MÜDAVİMİ SEN DEĞİL MİYDİN?”

Tokak attığı bir başka twitte ise, “O günlerdeki sırnaşıklığını hiç dikkate almadığım bu kuzu gibilerin “siyasi ayak” topunu başka mahallelere atma gayretlerini gördükçe iyice tiksiniyorum yahu Abant toplantılarının müdavimi sen değil miydin.” ifadelerini yazdı.

‘ERDOĞAN MAHALLE ARKADAŞIMDI’

Daha önce YouTube kanalı VideonTR’ye konuk olan Harun Tokak, ”Erdoğan mahalle arkadaşımdı. Pınarhisar’da da ziyaretine gittim. Başbakan olduktan sonra sadece bir kez oturup konuştuk. Ne bir talebim olmuştur. Ne onun benden bir talebi oldu. Ne teklif ederse etsin, benim için Hizmet her şeyin, her makamın üzerindedir. Bu şehir efsaneleri hep dolaştı. Nereden çıktı bilmiyorum.” şeklinde konuşmuştu.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin