Gökhan Türkmen’in eşi: “Sesim bazen çıkmasa da bilin ki asla eşimden vazgeçmedim”

Geçtiğimiz Şubat ayından ‘siyah Transporter’ minibüs ile kaçırılan Mustafa Yılmaz ve Gökhan Türkmen’den hala haber alınamıyor. Ayrıca 65 gün önce kaçırılan Yusuf Bilge Tunç hakkında bilgi yok. Kaçırılanlardan Gökhan Türkmen’in eşi Zehra Türkmen sosyal medya hesabından süreçle ilgili paylaşımda bulundu.

Son dönemde eşiyle ilgili twit atmama sebebini açıklayan Zehra Türkmen “Neden sürekli yazmadığımı ve meydanlara çıkmadığımı soranlar oluyor. Zorunlu bir açıklama yapacağım Her gün eşimin sesi olayım diye telefonu elime alıyorum ama o kadar çok acı çığlık var ki onları okuyunca paramparça oluyorum. Hiçbir şey yazamadan kapatıyorum” dedi.

6 ve 11 yaşındaki 2 çocuğunun bu süreçte yaşadığı sıkıntıları anlatan Zehra Türkmen, “Babalarının kaçırıldığını onlara diyemedim Sadece bir süre irtibat kuramayacağımızı biliyorlar. ir yerlerde benim babaları ile ilgili konuşmamı duysunlar ya da görsünler istemiyorum. Ayrıca kendimle ilgili de birçok sebep var burda yazamayacağım.” şeklinde yazdı.

Zehra Türkmen şöyle devam etti: “Benim amacım eşim için güçlü bir ses olmak. Sesim bazen çıkmasa da bilin ki asla eşimden vazgeçmedim. Hukuki yapılabilecek tüm başvurularımı yaptım ve takipçisiyim Destek veren herkese çok teşekkür ederim Acımı paylaştınız inşallah en kısa zamanda sevinçlerimizi de paylaşırız”

İşte Zehra Türkmen’in eşi adına açılan twittir hesabından yaptığı o paylaşımlar;

“Neden sürekli yazmadığımı ve meydanlara çıkmadığımı soranlar oluyor. Zorunlu bir açıklama yapacağım Hergün eşimin sesi olayım diye telefonu elime alıyorum ama o kadar çok acı çığlık var ki onları okuyunca paramparça oluyorum. Hiçbir şey yazamadan kapatıyorum”

“Benim 6 ve 11 yaşlarında iki oğlum var. Birçok kez polis baskınına, annelerinin götürülmesine şahit oldular Gözlerindeki dehşeti ömrüm boyunca unutamam. Zamansız çalan her kapıda dolaba saklanıyorlar. Geceleri sürekli kabus görüyorlar.”

Babalarının kaçırıldığını onlara diyemedim Sadece bir süre irtibat kuramayacağımızı biliyorlar Bir yerlerde benim babaları ile ilgili konuşmamı duysunlar ya da görsünler istemiyorum. Ayrıca kendimle ilgili de birçok sebep var burda yazamayacağım

Ama bu sebepler eşi, çocuğu ve işi için meydanlara çıkanları desteklemiyorum anlamına gelmiyor Kalbim hep onlarla birlikte. Keşke ben de yapabilsem. Ama sevgili
@besnatosun a sözüm var İnşallah bir gün tüm kayıplar için @CmrtesiAnneler ile yanyana yürüyecek ve adalet isteyeceğim

“Bir de dm den gelen bazı önerilerden gördüğüm kadarıyla beklentileri farklı olanlar var. Acımı anlamak için değil de izlemek için takip ediyorlar. Sonu heyecanla beklenen bir film izler gibi. Maalesef bende o oyunculuk yok ve bu yaşadıklarım da film değil. Takip etmeyebilirsiniz.”

“Benim amacım eşim için güçlü bir ses olmak. Sesim bazen çıkmasa da bilin ki asla eşimden vazgeçmedim. Hukuki yapılabilecek tüm başvurularımı yaptım ve takipçisiyim Destek veren herkese çok teşekkür ederim Acımı paylaştınız inşallah en kısa zamanda sevinçlerimizi de paylaşırız”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin