Fatih Tezcan’dan Turgay Güler’e: O dediğini Reis’e anlatsam ne olurdu biliyorsun

Güneş Gazetesi Yayın Yönetmeni Turgay Güler ile Fatih Tezcan arasındaki tartışmada itiraflar dikkat çekti.

Güler’in ‘pislik’ diyerek hakaret ettiği Tezcan, periscope üzerinden yaptığı yayında ilginç ifadeler kullandı. Fatih Tezcan, Turgay Güler’in ekranda Fethullah Gülen hakkında konuşmaması gerektiği yönünde kendisine telkininde bulunduğunu ileri sürdü. ‘Erdoğan’ın her dediği olacak değil ya…’ cümlesini Cumhaurbaşkanına yetiştirmediğini belirten Tezcan, bunu yapması halinde neler olacağını en iyi Turgay Güler’in bildiğini söyledi.

‘Oğlum sen kimsin?’ diye soran Tezcan, Güler’in çıkardığı gazeteyi okumadığını vurguladığı açıklamalarında kendi adına hata yaptığını ve bu sözü Erdoğan’a ulaştırmadığını anlattı. ‘Bunu yapsaydım tık yerdin.’ dedi.

Periscope yayınında ifşaatlarda bulunan Tezcan, Star yazarı Ersoy Dede ve Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni ve Yeni Şafak yazarı Hasan Öztürk’le ilgili de iddialarda bulundu.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

  1. Hepsi birbirinin pisliğini çok iyi biliyor. Kimin hırsız ve PKK sevici olduğunu da biliyor. Ama kimse konuşmuyor. Çünkü hepsi suçlu.. Hepsinin yumuşak karnı var. Kimi parayla, kimi makamla, kimi mutayla yakalanmış durumda… İlk domino taşı kim olacak acaba? Hayret ve merakla bekliyoruz..

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin