Erdoğan, yangında hayatını kaybeden Şahin Akdemir’in ailesini taziye için ayağına mı çağırdı?

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Marmaris’te çıkan orman yangınına gönüllü olarak destek olurken hayatını kaybeden 25 yaşındaki Şahin Akdemir’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Akdemir ailesinin taziyesi sırasında yer alan Cumhurbaşkanlığı forsu ve deri koltuk dikkat çekti. Görüntüler, ”Erdoğan, yangında hayatını kaybeden Şahin Akdemir’in ailesini taziye için ayağına mı çağırdı?” sorusunu gündeme getirdi.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınını söndürme çalışmalarına gönüllü olarak katılan 25 yaşındaki Şahin Akdemir, dumandan zehirlenerek hayatını kaybetmişti. Erdoğan, dün akşam konvoyu ile gittiği ve itfaiye ekiplerini konvoy geçişi sırasında beklettiği Marmaris ziyaretinde, Akdemir’in ailesine de başsağlığı ziyareti gerçekleştirdi. 

AKP’nin resmî Twitter hesabınının; Erdoğan’ın, Akdemir ailesini taziye ziyaretinde bulunduğu anları sosyal medyada paylaştı. Paylaşımda bir ayrıntı fark edildi.

Fotoğraflarda yer alan Akdemir ailesinin evinde Cumhurbaşkanlığı forsu ile deri koltukların göze çarpmasıyla sosyal medyada Akdemir ailesinin Cumhurbaşkanına ait bir makamda ağırladığı öne sürüldü.

AKP’nin paylaşımı şöyle;

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin