Erdoğan-Özel görüşmesi öncesi Bahçeli’den ‘dosya’ paylaşımı: Allah bana yeter!

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in görüşmesi öncesi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den dikkati çeken bir paylaşım geldi. Bahçeli, “Allah bana yeter!” ifadelerinin yer aldığı yüzüklü fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Bahçeli’nin elindeki dosya da dikkat çekti.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın CHP’ye iadeiziyareti öncesi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin paylaşımı gündem oldu. Bahçeli, bugün partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan ile Özgür Özel görüşmesine değinen Bahçeli, “Sayın Cumhurbaşkanı’mızın yaptığı ikili görüşmelerin çarpıtılmasını hayretle, ibretle takip ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanı’mız doğal olarak herkesle görüşebilir, konuşabilir, dinleyebilir, bizce hiçbir mahsuru ve sakıncası yoktur.” dedi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 16.00’da CHP’ye iadeiziyarette bulunacak. Erdoğan en son 2006 yılında CHP genel merkezine gitmişti. Erdoğan, CHP’nin yeni genel merkezine taşınması dolayısıyla dönemin CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulunmuştu.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

  1. Hani derler ya “Şecaat arz ederken merd-i kıbtî sirkatin söyler” Onun gibi Devlet Bey de Allah bana yeter diyor ama elindeki dosyaya güveniyor. Kimse o dasyalara itibar etmiyor ki. Millet cebine girene bakıyor Devlet Bey.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin