Erdoğan, katliamın görüntülerini miting meydanında izletti

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Zelanda'da önceki gün yaşanan ve 49 kişinin hayatını kaybettiği katliamı miting alanında binlerce kişiye izletti.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tekirdağ’daki mitinginde Yeni Zelanda’da 49 kişinin öldürüldüğü cami katliamının görüntülerini yayınladı. Sosyal paylaşım siteleri Facebook ve Twitter, vahşetin görüntülerini ‘sakıncalı’ bulduğu gerekçesiyle yayından kaldırmıştı!

Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün seçim mitingi için Tekirdağ’daydı. Erdoğan, miting meydanındaki binlerce kişiye, Yeni Zelanda’da meydana gelen ve 49 kişinin hayatını kaybettiği katliamı izletti. Korkunç terör saldırısının görüntüleri kamuoyunun tepkisinin ardından sosyal medya platformları Facebook ve Twitter’dan kaldırılmıştı. Erdoğan daha sonra yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Yeni Zelanda’da önceki gün iki camiye düzenlenen terör saldırısında 49 kişi hayatını kaybetmişti. Saldırganlar gözaltına alındı.

YENİ ZELANDA NİRE TÜRKİYE NİRE!

“Sizlerin buradaki varlığı, birliği, dirliği, temsil ettiğiniz değerler, Yeni Zelanda’da cami basıp Müslümanları katleden teröristin bile zoruna gitmiş. Bu katliamda kullandığı silahını da İkinci Viyana Kuşatması’nın tarihinden, haçlı seferlerinin zalim isimlerine kadar bilinen tüm Türk ve Müslüman düşmanlarıyla süslemiş. İstanbul’a geleceğiz, tüm camileri, minareleri yıkacağız diye zırvalamış. Be namussuz, Yeni Zelanda nire, Türkiye nire?”

BAĞLANTILARINI ARAŞTIRIYORUZ

“Nasıl oluyor da dünyanın öteki ucundaki bir katil, Müslümanlarla ve Türklerle ilgili bunca fesatla kafası dolu olarak harekete geçirilebiliyor? İstanbul’a 3 gün bir gelmiş, 40 gün bir gelmiş. Şimdi çalışmalar yapılıyor. Bunun bağlantısı nerelerle var, çıkaracağız. Ama tabi Yeni Zelanda’dan bunların hesabının sorulmasını istiyoruz. Öyle kuru kuruya, şöyle bir müddet yatsın, ondan sonra çıksın. Olmaz böyle şey. 49 insan… Bu bir katliam, bunun hesabının sorulması lazım. Aksi takdirde bu gidiş iyi bir gidiş değil.”

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR..http://tr724.wpengine.com/yeni-zelanda-basbakani-silah-yasamiz-degisecek/

2 YORUMLAR

  1. Evet bu teroru organize edip yapanlarin tarihin karanlik arsivlerine gomulen hacli musluman kavgasini tekrar koruklemek icin yaptiklari ortada, Halbuki mogol ve hacli saldirilari arasinda kalan cedlerimiz haclilara insanlik gosterdiler, Alparslan bizans kralinin kizini ogluna aldi akraba oldu Ermenileri zimmetine krumasina aldi, Kosova bir hacli saldirsiydi, I murad sirp knezi lazarin kizini ogluna beyazida es olarak aldi. Selahaddin haclilarin kudusden insanca ayrilmalarina musade etti, avrupaya donduklerinde biz selahaddin den insanlik gorduk dediler, Simdi erdogan cedlerimizin ziddina sanki onlardanmis gibi gorunerek Haclilara dusmanlik adi altinda insanlik sucu isliyor. Sank Yni Zellanda da kendisine verilen pasi kaleye sut olarak cekiyor kurulan etzgaha hizmet ediyor, uyumayalim. Biz bu saldirinin hakiki mumin hristiyanlarca yapilmadigini hristiyan dunyasinin bunun sorumlusu olmadigini biliyoruz. Bilakis hristiyan dunya ile musluman dunya arasini bozmak icin yapildigini biliyoruz.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin