Erdoğan gençlerle basketbol oynadı!

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ümraniye Belediyesi tarafından yapılan Ümraniye Millet Bahçesi’nin açılışı öncesi basketbol oynadı.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sağlık problemi yaşadığı iddiaları sonrası Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un “Düşmana korku, dosta güven” notuyla video paylaşmasının ardından bugün de Erdoğan’ın açılışı için geldiği Ümraniye Millet Bahçesi’nde basketbol oynamasına ilişkin görüntüler sosyal medyadan paylaşıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım Twitter hesabından paylaştığı videoda, ‘‘Cumhurbaşkanımız Sn. @RTErdogan Ümraniye Millet Bahçesi’nde gençlerle basket oynuyor. Ümraniye’mize hoş geldiniz Sn. Cumhurbaşkanım.’’ İfadelerini kullandı.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

6 YORUMLAR

 1. Eee hadi bakalım.
  Gel burdan yak!
  Yok yürüyemiyormuş, yok gidiciymiş, yok şuymuş-buymuş.
  Bu da mı gol değil?
  Acaba yazdıkları yazılarla, yaptıkları yorumlarla doğrusunu göremediği için, haberlerinde yanıldığı ve yanılttığı için, gördüklerinden yola çıkarak yaptıklarında isabet edemediği için kaç kişinin yüzü kızaracak, kaç kişi özür dileyecek, kaç kişi görmemezliğe yatacak…
  Güveni bir kez yitirdinizmi, bir daha doğruyu söyleseniz bile inandırıcı olamazsınız…

  • Ne zaman yaptıkları yorumlar doğru çıktı ki ne Samanyolu haberin ne de TR724 ün . Bunlara kalsa 8 yıl önce Tayyip Erdoğan bitmişti kazanma şansı yoktu . Hep aynı şeyler . Her seferinde bizi umutlandırıyorlar ama sonuç değişmiyor.

  • Gol değil tabi kardeşim. Siz olup olmadık yerde acele temennilere giriyorsanız haber sitesinin suçu mu?
   Canı veren de alan da Allah biliyoruz. Gününü de yalnız O biliyor. Öyleyse sakin olalım. Kim önce ölecek belli olmaz. Belki yorumcuları veya habercileri mezara sokar sonra ölür. Allah’ın takdirine tam saygı gerek bence.

 2. Hey Aslan Parçasına bak Aslan Parçasına.. Dosta Düşmana nam salıyor, düşman çatlatıyor..

  Aslan parçası sağlıklıymış, artık daha güzel zulmeder, daha güzel bebekli kadınları hapse atar, daha güzel kin nefret içinde, dişlerini sıkarak kadeşi kardeşe düşürür, kinini nefretini kusar, bin yalanına bin yalan ekler. Kürsülerden çoşar, kükrer bağırdıkça bağırır. Heytt be… Çatlayın patlayın 🙂

 3. Adamın sağlıksız olduğu tüm dünyaca yazılıp çiziliyor. Siz sadece buraları takip ediyorsanız kaçırmış olabilirsiniz.
  Uzun adama iğne verip oynatıyorlar gibi geliyor ama Allahu alem. Yuruyemedigini konuşamadığını dalıp gittiğini öfkesini kontrol edemediğini defalarca gördük çünkü.
  Onu bunu geç uzun adami sağlıklı imiş gibi göstermek için ha bire basket maçı görüntüsü verilmesi bile birşeylerin ters gittiğinin işaretidir. Adam hasta beyler. Ama üç gün ama üç ay ama üç yıl bilemeyiz. Bence ölemesin sürünsün orası ayrı.

 4. Haber için tebrik ederim. Neyi ispat etmeye çalışıyorlar. Sanki bu adamda her birimizde hiç bilemedğimiz bir günde ölüp gideceğiz.
  Demek ki hesaplar çok hassas işleyen büyük bir mahkemeye bırakılıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin