‘Emir, demiri keser’ diyerek istifa eden Gökçek beddua ile gitti!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden İ.Melih Gökçek, “Başarısız olduğumu düşündüğüm, yorgun olduğumu düşündüğüm için değil, yorgun olduğum için değil ya da herhangi başka bir kaygı nedeni ile değil, benim davamda emir, demiri keser, sadece ve sadece ülkemi lider ülke yapacağına inandığım Recep Tayyip Erdoğan’ın talebini yerine getiriyorum.” dedi.

8617 gündür belediye başkanlığı koltuğunda oturan Melih Gökçek’in istifası için Büyükşehir Belediye Meclisi olağanüstü toplandı. Toplantı, Meclis Salonu yerine Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. CHP ile MHP gruplarının katılmadığı toplantıda Gökçek AKP’li belediye meclis üyelerine hitap etti.

BEDDUA İLE BİTİRDİ

Gökçek 23 yıllık icraatlarını anlatarak başladığı konuşmasını, Erdoğan ile arasını açmaya gayret edenlere beddua ederek bitirdi: ‘Son söz olarak, bir duam olacak; bizden görülüp bizden olmayan görevleri liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile yakınlarının arasını açmak olan içimizdeki fitnecilere imkan verme onları helak et Yarabbi.’

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin