Dilipak’tan yeni iddia: Politikacı, bürokrat ve işadamı suikastları olacak

AKP iktidarına yakın isimlerden Abdurrahman Dilipak, yakın dönemde suikastlar olacağını ileri sürdü. Dilipak, “Suikastlar geliyor… Suikastler bir kaç kademede olacak. Bunların bir kısmı gerçek hedef değil, sadece toplumda panik oluşturacak suikastler. Bir kısmı politikacı, bir kısmı bürokrat, bir kısmı iş adamı olacak” dedi.

Akit TV’de katıldığı Derin Gerçekler programında Adnan Oktar grubunun gündeme getirdiği ve Dilipak’ın AKP karşıtı söylemleri ile ilgili sorusu üzerine suikastlardan bahsetti. Dilipak, program sunucusu Bülent Deniz’in, Adnan Oktar’a yakın olan sosyal medya hesaplarının Dilipak’ın geçmiş açıklamalarında ‘Dilipak AK Parti’yi uyardı. Oktar’ın arşivi ortaya çıkarsa çok kişinin canı yanar’ ifadelerini gündeme getirmesini, derin konular arasında bunun söylenmesini manidar olarak buluyorum’ yorumunu yaptı.

Suikastler artacak

Konuyla ilgili olarak Dilipak, “Bu konunun biraz daha zamana ihtiyacı var derken, açıklamalarına suikast iddiası ile devam etti: ‘Ocak ayının il haftasından sonra çok açık bir şekilde söylüyorum ki suikastler düzenlenecek. Bunlar birkaç kademede gerçekleşecek. Kimi sadece toplumda panik oluşturmaya yönelik suikastler olacakken kimi politikacı, bir kısmı bürokrat ve iş adamı olacak” ifadelerini kullandı.

Trafik kazalarına dikkat etsinler

Dilipak, “İş adamlarına yönelik suikastler yurt dışında kara parası olanların parasının üstüne çökerek gerçekleşecek. İş adamları çocukları için trafik kazalarında dikkatli olsunlar” dedi.

Dilipak programın sonunda iddiaların kaynağını ise açıklamayacağını söyledi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin