Davutoğlu’nun AKP tişörtlü kişiyi intihardan kurtarması yandaşları isyan ettirdi: Reklam filmi yapılsa ancak bu kadar olur

İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde intihar girişiminde bulunan D. Y.’yi o sırada köprüden geçmekte olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu durdurdu. İşitme engelli D.Y.’nin annesinin vefat ettiği ve Tokat Zile’de iş bulmak istediği öğrenildi.

Yaklaşık bir saat köprüde bekleyen D. Y., Davutoğlu’nun aracını durdurması ve kendisi ile iletişime geçmesi sonucu intihardan vazgeçti. Üzerinde AK Parti logolu tişört ve Türk bayrağı bulunan Y. ikna olarak korkuluklardan indi.

Davutoğlu’nun görüntülerine ise yandaş medya sert eleştiri getirdi. ‘Reklam filmi yapılsa ancak bu kadar olurdu’ başlıkları atan yandaş medya, geçmişti Erdoğan başta olmak üzere köprüden AKP’lilerin intihar olaylarına müdahale etmesini gündeme getirmedi.

Hatta Erdoğan bir seferinde makam aracında bile inmeden ve telefon konuşmasına ara vermeden intihar edecek kişiyi eyleminden vazgeçirtmişti ve yanına kadar çağırtmıştı.

1 YORUM

  1. Türkler akıl zeki ırkdaşlarıynan övünen bir toplum yahut şöyledesek orta doğu halkları kendi içinde çıkan bu tiplernen çok övünen halklardır bunun bilinç altısı var hızır as yetişti kurtardı bunlarda halka kendilerinin hızır olduğunu halkın bilinç altına aşılıyorlar bu aşı halkta tutuyor hırsızlar arsızlar tacizçiler ne tür pis kirli yaratık varsa bu tip kurgulanan Showlarnan kutsallaştırılıyor Allah bu orta doğu hastalığını kimseye bulaştırmasın

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin