Damat Bakan Albayrak: ‘Ay’a 4 şeritli yol yapacağız’ desek inanacak seçmenimiz var!

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın damadı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, AKP’li bir seçmenin “Cumhurbaşkanımız Ay’a kadar 4 şeritli yol yapacağım dese, Vallahi inanırız” ifadelerini paylaştı.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kocaeli’de Sondaj Gemisi için düzenlenen törende konuştu. Albayrak konuşmasında AKP’nin icraatlarını anlatırken, bir AKP’li seçmenin söylediklerini aktardı.

Albayrak şunları söyledi: “Birileri konuşuyor. Birileri de yapıyor. Türkiye’de Ak Parti olarak biz hep yapan tarafında olduk. Geçenlerde seçmen vatandaşlarımızla konuşurken, biri dedi ki, “Vala Ak Parti’ye o kadar güveniyoruz ki Sayın Bakanım. Cumhurbaşkanımız çıksa, şuradan Ay’a kadar 4 şeritli yol yapacağım dese, Vallahi inanırız”. Yani, Ak Parti çıtayı öyle bir noktaya koydu ki, icraat ve hayata geçirme noktasında böyle bir teveccühe mazhar olmuş.”

1 YORUM

  1. Kıymetli arkadaşım,

    Allah aşkına su Bylock işini eksiksiz, carpitmasiz, yansız olarak bir anlatsanız? Ben ikna olmuyorum. Ya arkadaşlarımız yıllarca ceza almış bu meret yüzünden. Eksik eksik anlatmasanız. Bilelim mevzu nedir.

    Ben ikna olmuyorum, başkası nasıl olaca

    Hep bir şeylerin eksik anlatıldığını görüyorum.

    Lütfen korkmadan anlatın, merak etmeyin mevcut durumdan daha kötü bir durum olmayacak.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin