CHP’den istifa eden Sancar: Evet, ‘kaset var’ diye baskı oluşturuldu

CHP’den istifa eden Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar, hakkında komplo kurulduğunu ileri sürdü. Sancar, “Evet, kaset var diye baskı oluşturuldu… Gerekli yerlere şikayetimi yaptım.” ifadelerini kullandı.

Haşim Teoman Sancar, AKP Melih Gökçek’in iddiası ve çıkan söylentiler üzerine konuştu. Sancar’ın, partisinden istifa etmesi üzerine sosyal medya adresinden ‘alkış’ ikonuyla birlikte ‘kutluyorum’ diye tweet atan Melih Gökçek daha sonra, “Tweetimi sildim. Onurlu bir istifa değilmiş… Felaket ötesi…” diye paylaşımda bulundu.

Haşim Teoman Sancar, Gökçek’in paylaşımı ve ardından sosyal medyada dolaşan iddialarla ilgili Şifre Haber Genel Yayın Yönetmeni Bülent Öztürk’e konuştu. Haberde şu ifadeler kullanıldı: “Öztürk’ün İstanbul Ataşehir- Bodrum ve Kuşadası üçgeninde yolsuzluk, tecavüz, eşcinsellik ve danışmanıyla ilgili iddialar, kaset söylentileri konusundaki sorularına ‘Komplo var, bu komployu da biz bozacağız’ diyen Milletvekili Sancar şöyle konuştu: “Sizin aktardığınız tecavüz, İstanbul Ataşehir, Bodrum Kuşadası üçgeni yolsuzluk iddiaları… Eşcinsellik iddiaları… Bunların hepsini duydum, takip ediyorum. Danışmanımın adını, ahlaksızca ve adi bir şekilde karıştırıyorlar, iftira atıyorlar…”

NE OLDU DA BU İŞLERİN İÇİNDEN MELİH GÖKÇEK ÇIKTI!

“Ne oldu da Melih Gökçek çıktı bu işlerin içinden, kendini ortaya attı… Bunu insanlar biraz düşünmeli. Evet, Kaset var diye, baskı oluşturuldu… Gerekli yerlere şikayetimi yaptım… Her türlü iftiraya, ayrı ayrı belgeleriyle cevap vereceğim… Komplo var, bu komployu bozacak olan da benim…”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin