Canlı yayında fenalaşan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan hastaneye kaldırıldı

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı ve Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, CNN Türk canlı yayınında fenalaştı.

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Akıl Çemberi programına konuk olan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, canlı yayında aniden rahatsızlandı. Ceyhan’ın hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

Ceyhan’ın rahatsızlanmasının ardından programa ara verildi. Aranın ardından programın sunucusu Başak Şengül, Ankara stüdyosunda bulunan Ceyhan’a sağlık ekiplerinin müdahale ettiğini kaydetti.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Ankara’da bulunan programın konuğu Hulki Cevizoğlu ise, Ceyhan’ın rahatsızlanmasına yönelik şunları söyledi:

“Baş dönmesi olmuş, şu anda ambulans ile hastaneye gidiyor. Gün boyunca toplantılara katıldığını, yorgun olduğunu söyledi hocamız. Gereken tıbbi yardım yapılıyor şu anda.”

CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova da Ceyhan’ın durumuna ilişkin, “Şu anda ben de konuştum, gayet iyi, çok hızlı hareket edildi, ambulans geldi, Sağlık Bakanlığı da devrede. Hacettepe Hastanesi’ne götürülüyor. Sağlık durumu şu an gayet iyi, gayet de sakindi. Haftaların getirdiği bir yorgunluk olsa gerek.” dedi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin