Çakıcı devreye girdi: ‘Uluslararası güçler ve işbirlikçileri doları yükselterek Cumhur İttifakı’nı yıpratmak istiyor’

Mafya lideri Alaattin Çakıcı, Devlet Bahçeli'nin isteği üzerine özel düzenlemeyle tahliye edilmişti.

Mafya lideri Alaattin Çakıcı, artan döviz kurun ve ekonomik gidişata tepki göstermek için Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok ilde sokağa çıkanları hedef göstererek, “Sokağa çıkan vatandaşlarımıza CHP ve HDP’nin, uluslararası provokatörlerin bu kışkırtmalarına fırsat vermeyiniz” dedi.

Çakıcı’nın, sosyal medya hesabından “Batı ve Okyanus ötesinin 15 Temmuz’da FETÖ’cüleri devreye sokarak ülkemizde vatan hainlerin ihtilal yaptırmak istediğini aziz milletimiz bilmektedir. Aylardır Türkiye’nin ekonomik kodlarıyla oynayan Batı ve okyanus ötesi ile onların Türkiye’deki yerli işbirlikçileri, doları yükselterek hükümeti ve Cumhur İttifakı’nı yıpratmak istemekte, vatana ihanet eden belirli odakları devreye sokarak vatandaşımızı sokağa döktüren ve onların uluslararası patronlarının bu uğraşlarının boşa çıkacağını sağduyu sahibi milletimiz bilmektedir” ifadeleri dikkat çekti.

Çakıcı, “Sokağa çıkan vatandaşlarımıza CHP ve HDP’nin, uluslararası provokatörlerin bu kışkırtmalarına fırsat vermeyiniz” İfadelerini kullanarak, “Devlet sahipsiz değildir. Devletinize lütfen güveniniz” paylaşımını yaptı.

 

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin