Burhan Kuzu sahte ‘Gelecek Partisi’yle atıştı: ‘Tam olarak ahlak seviyeniz nedeniyle sizi reddediyoruz’

Gelecek Partisi adıyla açılan fake twitter hesabından, Burhan Kuzu’nun kendilerine katılma girişiminde bulunduğu ancak kabul etmedikleri yönünde mesaj paylaşıldı.

Paylaşımda, ““Sayın Burhan Kuzu’nun siyasi yaşamına Gelecek Partisi’nde devam edeceği yönündeki haberler tamamen asılsızdır. Kendisinin bu konuda girişimleri olmuştur ancak Kurucular Kurulumuz Sayın Kuzu’nun talebini reddederek kendisine cevap mektubumuzu iletmiştir. Kamuoyuna duyurulur.” ifadeleri kullanıldı.

Kuzu tweet’e “HS” diye yanıt yazdı. Bunun üzerine hesaptan “Tam olarak ahlak seviyeniz nedeniyle sizi reddediyoruz” diye karşılık verildi.

Kuzu da “Önce yalan haber yap, ahlaksızca ben de ‘hadi sende deyince böyle yazın öyle mi? Asıl ahlaksızlığı siz yaptınız. Olmayan bir şeyi neden uyduruyorsun? Ülkenin geleceğini yalan ve iftira üzerine mi inşa edeceksiniz?” diye yazdı.

GELECEK PARTİSİ: O RESMİ HESAP DEĞİL

Tartışmanın medya sitelerinde yankı bulması üzerine, Gelecek Partisi resmi hesabından açıklama yapıldı: “Bugün bazı medya organlarında, resmi olmayan Twitter hesapları haber kaynağı olarak kullanılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin