Arınç’tan Gökçek’e sert cevap: Biri oturduğu koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa kesinlikle altını kirletmiştir

Eski Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in ”Gezi’den sonra Arınç’ı başbakan yapacaklardı.” iddiasına  ağır sözlerle cevap verdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in sözlerine eski Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç’tan yanıt geldi. Bülent Arınç, Twitter’daki hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Melih Gökçek, uzun bir aradan sonra ahlak dışı bir yalana ve iftiraya başvurdu. Belli ki bir sıkıntısı var ve hedef şaşırtmak istiyor. Bir Hint Atasözünde denir ki: ‘Eğer birileri oturduğu koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa kesinlikle altını kirletmiştir.” ifadelerini kullandı.

Bülent Arınç, Melih Gökçek’in birbiriyle çelişen açıklamalarının görüntüsünü de paylaştı.

Bülent Arınç açıklamasında “Melih Gökçek’in hezeyanlarını bu açıdan değerlendirmek ve ciddiye almamak gerek. Artık siyasetin komedi unsuru olmuştur. Gülüp geçin… İ.Melih Gökçek “Devam edebildiğin kadar et” mantığını her sahada uygulayıp; yalana,iftiraya, çirkefliğe de devam edebildiği kadar ediyor. Ülkemizin; Üç harfli belediye başkanının komikliklerinden ve üstündeki okların hedefini şaşırtma çabalarından daha önemli meseleleri var” ifadelerini kullandı.

http://tr724.wpengine.com/gokcek-gezi-olaylarinda-arinc-basbakan-olacakti-dedi-gulu-de-sucladi/

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin