Beyda Şükür’den, Hakan Şükür’ün takipçilerine: ‘Kontrolüm altında ve siyaset yok, rahat olun’

Türk futbolunun yıldız ismi Hakan Şükür, youtube kanalının tanıtım videosunu çekerken eşi Beyda Şükür’ün kendisine yaptığı süprizi sosyal medya hesabından paylaştı.

Hakan Şükür, Youtube kanalında neler yapacağını anlatmak için kamera karşısına geçtiğinde, konuşmasının orta yerinde eşi arka taraftan kameraya el sallayıp kadrajdan çıkıyor. Şükür, bu anın videosunu ”Ben çok güldüm, siz de gülün istedim.” mesajıyla takipçileriyle paylaştı. ”Değerli eşim, hayat arkadaşım Beyda Şükür, Türkiye’de bizler röportaj yaparken, arkada kameraya çıkmak isteyen vatandas klişesini haberim olmadan canlandırmış, videoyu izlerken gördüm.. Hay Allahim yaaa…” ifadelerini kullandı.

Beyda Şükür ise sözkonusu videoyu şu mesaj ile alıntıladı:
”Her an her yerde kontrolüm altında ve siyaset yok rahat olun. Bu anlamda taviz yok, taciz var. Erkeğe şiddet olarak algılanmasın lütfen…”

YOUTUBE ABONESİ SAATLER İÇİNDE 12 BİNİ GEÇTİ

Hakan Şükür, Youtube’dan canlı yayın için bin abone gerektiği duyurusunu yapmasından  sonra birgün içinde kanalın üye sayısı 12 bini aştı.

TECRÜBELERİMLE TÜRK FUTBOLUNU YORUMLAYACAĞIM

Futbol üzerine yayın yapmaya başlayacağını anlatan Hakan Şükür, Türk futbolunun güncel olarak takibini yaparak ekranlardan paylaşacağını videosunda duyurdu. Sosyal medya hesabı youtube’a destek isteyen Hakan Şükür’ün çağrısından sonra üye sayısı bir günde 12 bini geçti. Şükür, “Tecrübelerimden yola çıkarak yorumlar yapmak, sizin görüşlerinizi de birlikte paylaşmak istiyorum” dedi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin