Beyaz TV, Erdoğan’ın görüntüsünü gerçek sanıp yayına koydu

Beyaz TV’de program yapan Seren Serengil ve Bircan Bali, Bilal Göregen’in AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile montajını gerçek sanıp yorumladı.

Seren Serengil ve Bircan Bali’nin sunduğu Söylemezsem Olmaz adlı programda Bilal Göregen ile Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın montajlandığı video gerçek sanıldı.

Bilal Göregen’in sosyal medyada yayılan darbuka şovunu YouTube, Instagram hesabından paylaşmıştı.

 

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

4 YORUMLAR

 1. Sadece Twite bakarak haber hazirlayinca boyle oluyor. Programin o bolumunu usenmeyip izlerseniz, trollenme olmadigini gorursunuz. Bayanlar bunu kendi elemaarinin hazirladigini soyluyorlar. Ama Twitter da, ilgili bolumler kesilerek, trollenmis gibi gosteriliyorlar.

 2. İki defa izleyip “bizimkiler bu 53 sn’den bu haberi çıkardılarsa yine çuvallamışlar” diye yazmak için yorumlar köşesine indim ki Mehmet Bayar beyin yorumunu gördüm.

  Buraya gelmişken bir iki kelam daha edeyim bari:
  *)Bu tip çuvallamalar -bereket- çok fazla olmuyor ve beş kuruş kazanamadan ve dur durak demeden özveriyle koşan arkadaşların zaman zaman tökezlemeleri normal. Biri olumsuz birşey söylediğinde: “Siz hiç girip patreon’dan tr724’e aylık ne kaldığına hiç bakma imkanı buldunuz mu?” diyorum; susuyorlar…
  *) İyi yoldasınız. Yorum köşesinde hafta sonu da çalışan bir -belki birkaç- editör bulmanız da iyi oldu. Allah emeği geçenlerden razı olsun.
  *) Bir de sayfa mizanpajında, yorum köşesini yazının 7 (yedi) basamak altına değil de hemen altına alsanız ne iyi olur…

 3. Ben gerçek sandıkları şeklinde değil de, tam tersine gerçek olmadığını bilerek yayınladıkları izlenimi edindim.
  İkisi de Sayın Cumhurbaşkanımızın “espri kaldırabilme özelliğini” övüyorlar. Benim ilgimi çeken nokta, sağdaki hanımefendinin (haberde adı geçenlerden hangisi olduğunu bilmiyorum) “dünyada liderlere karşı ne espriler yapılıyor; bizde aynısını yapsalar hapsedilirler” diyebilmesi. Tebrik ederim…

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin