Atilla Taş’tan Biletix’e sert tepki: Yandaş olmadığım için sabote ediliyorum

‘Ummadık Taş Baş Yarar’ serisinin ilk gösterisiyle seyircisiyle buluşacak olan sanatçı Atilla Taş, bilet satışının Biletix tarafından sabote edildiğini söyledi. Yaşanan duruma tepki gösteren Taş, “Bunlar yandaş olmadığım için yapılıyor.” dedi.

26 Aralık Cumartesi günü online olarak ‘Ummadık Taş Baş Yarar’ serisinin ilk gösterisiyle seyircisiyle buluşacak olan Atilla Taş, Biletix’e ‘biletlerinin satışının yapılmasını sabote ettiği’ gerekçesiyle tepki gösterdi.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan Biletix’i gösterisine ilişkin bilgi ve biletlere yer vermemekle suçlayan Taş, “Alt tarafı bir online oyun bileti satacaksınız, kusura bakmayın ama onu da beceremediniz! Yüzlerce insan bilet alamamaktan ve kodların gelmediğinden şikayetçi!” dedi.


Yüzlerce kişinin oyun bilgilerine ve bilet satışına ulaşamadığını da aktaran Taş, “Ya da emirle bana özel muamele yapıyorsunuz! İki elim yakanızda ve bir açıklama bekliyorum!” diye konuştu.

”HÂLÂ BENİMLE UĞRAŞIYORLAR”

Yaşadığı duruma ilişkin BirGün’e konuşan Taş, yaşadığı durumun yandaş olmadığı için başına geldiğini düşündüğünü söyledi. Biletix’in kendisini sabote ettiğini ifade eden Taş, şöyle konuştu:

”Biletix’in etkinlikleri online izlemene olanak tanıyan canlı yayın platformu Seyretix üzerinden gösterimizin biletlerini satışa sunduk. Biletix, konuya ilişkin tek bir duyuru yaptı. Bir süre sonra insanlardan çok sayıda mesaj aldım. Binlerce kişi sorun yaşadı. Biletix’e ulaşmaya çalıştık ama muhatap bulamadık. Yazılımcılarla da görüştüm söz konusu durumun bir yazılım hatası olamayacağını söylediler. Bunun bilerek yapıldığını düşünüyorum. Oyunum uygulamada bile görünmüyor sabote ediliyorum. Yandaş olmadığım için yapıldı. Haksız yere hapis yattım, hâlâ benimle uğraşıyorlar, doymadınız mı?”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin