Aşı karşıtları ile aşı destekçileri arasında tekmeli yumruklu kavga

Fransa’nın Toulouse şehrinde Kovid-19 aşısını savunanlar ile aşı karşıtları birbirine girdi.

Sokakta tekmeli yumruklu birbirine saldıran iki grup, bir yandan da sloganlar attı.

Sokakların savaş alanına döndüğü Fransa’da, böylece aşıyı savunanlarla aşı karşıtları karşı karşıya gelmiş oldu.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

4 YORUMLAR

 1. Sizinde payiniz var bu fitnede ey tr724, sürekli abartili corona haberleriyle milletin beynini yikadiniz korkuttunuz yalan yanlis haberleri hic arastirmadan kabul ettiniz ve böylece insanlari korkuttunuz, bu fitne bu korkunun neticesi

  • Niye haberleri okuyanlar aptal mı? Hadi farz edelim Türkiye’dekiler Tr724 okudu etkilendi, aşı taraftarı oldular. Peki Fransa’dakiler de Tr724 mü okuyup etkilendiler?

   HABER FRANSA’DAN.

   Fransa’da o olaylara katılan aşı taraftarı kaç kişi Tr724 takip ediyor? Tr724’ü fitne ile suçlarken vicdanınız nerede? Ahlakınıza ve aklınıza ne oldu?

  • Evet haklısınız. İnsanların ölümünü bu kadar abartmaya gerek yok. Bizim buralarda dedikleri gibi, “bu işin fıtratında var”. Neden haber yapıyorsunuz ki? Aslında bu virüse isim konulmasa, gripten ölmüş der geçerdik. Ölen ölür, kalan sağlar bizimdir. Zaten öz hakiki en bi asıl tevekkül, hastalıkları ve şifasını araştırmayı, doktora gitmeyi değil, kıçını devirip yatmayı ve herşeyi oluruna bırakmayı gerektirir. Tüm İslam aleminin her sorunda, “çözülür bir şekilde yeğen, kafanı takma” dediği gibi, bırakacaksın akışına. Bizim tüm işlerimiz O’na emanet. Mehmet Akif’in dediği gibi, kafasındaki tanrı mefhumunu, kendi adına işleri yapmaya memur olarak düşünen bir toplumuz biz. O halleder, sen karışma

  • Korona ve aşı ile ilgili haberlerin bilimsel yönü ve doğruluğu elbette tartışmaya açıktır. Ancak Fransa’nın Toulouse kentinde yaşayanların, yayın dili Türkçe olan tr724’ü takip ettiklerini hiç tahmin edemezdim.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin