Anne Dıri Özel, oğluna bir bardak su veremeden öldü!

Tekirdağ 2 No’lu F Tipi Kapalı Cezaevi’nde 19 yıllık tutuklu olan Erdal Özel’in annesi Dıri Özel hayatını kaybetti. Anne Özel’in oğluna duyduğu özlemi içeren görüntüleri HDP Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Üyesi Ömer Faruk Gergerlioğlu sosyal medyadan paylaşmıştı.

74 yaşında anne Dıri Özel tedavi gördüğü Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Kronik rahatsızlığından dolayı oğlu Erdal Özel’in görüşüne gidemeyen anne Dırı Özel’in görüntülerini HDP Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Üyesi Ömer Faruk Gergerlioğlu sosyal medyadan paylaşmıştı. Gergerlioğlu’nun paylaşımından 1 gün sonra anne Dıri Özel öldü.

ANNE DIRI ÖZEL: ‘‘SEN BİR FİDANSIN AMA BİR BARDAK SU SANA VEREMİYORUM’’

Anne Özel, oğluna olan özlemini şu sözlerle paylaşmıştı: “Oğlum ben bir anneyim. Yürümek istiyorum yürüyemiyorum. Gülmek istiyorum gülemiyorum. İçmek istiyorum içemiyorum. Ah oğlum bir deste gül alsam senin yanına gelsem ne yazık ki izin vermezler. Sen hapistesin fidanım sen benim fidanımsın. Sen bir fidansın ama bir bardak su sana veremiyorum. Gülüm benim yavrum sen hapiste yatıyorsun ben de gidip mezarda yatacağım. Kurban olayım oğluma ben ne yapayım, ben bir anneyim oğlum.”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin